Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
14.02.2024

Поліцейського на Волині покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією

Суди першої та апеляційної інстанції за участі прокурорів Волинської обласної прокуратури притягнули до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, поліцейського одного із районних відділів поліції ГУНП у Волинській області.

Правоохоронець, всупереч вимогам ч. 1 ст. 43 Закону України "Про запобігання корупції", незаконно розголосив у своїх особистих інтересах іншій особі інформацію, яка стала йому відома у зв'язку із виконанням службових обов'язків, а саме інформацію з обмеженим доступом про притягнення громадян до адміністративної відповідальності та іншу службову інформацію.

Камінь-Каширський районний суд визнав його винуватим у незаконному розголошенні службової інформації (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Волинський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції в силі.

Задля усунення причин та умов, що сприяли вчиненню поліцейським адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, та вирішення питання щодо доцільності перебування його на займаній посаді, Волинська обласна прокуратура внесла ГУНП у Волинській області подання у порядку ст. 65-1 Закону України "Про запобігання корупції".

 

Пресслужба обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 122