Відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», введеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147, ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ОБЛАСТІ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇХ РОБОТИ.

 

У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ

 

Враховуючи ситуацію, яка вимагає дотримання правил карантину, просимо обрати більш сприятливий час для направлення звернень та запитів на адресу органів прокуратури, а також з розумінням віднестись до можливих випадків більш тривалого строку їх розгляду ніж той, що передбачений чинним законодавством.

 

Водночас звернутися до прокуратури Волинської області Ви можете:

1)  з письмовим зверненням:

– поштою на адресу прокуратури Волинської області: вул. Винниченка, 15, місто Луцьк, 43025;

– через скриньку за адресою: вул. Винниченка, 15, місто Луцьк (центральний вхід до адміністративної будівлі);

– шляхом подання електронного звернення за визначеною формою zvern@pvo.gov.ua (крім депутатських звернень та запитів);

– зателефонувавши на телефон «гарячої лінії»  - (0332) 77-60-20.

2) із запитами на публічну інформацію:

– через скриньку за адресою: вул. Винниченка, 15, місто Луцьк (на дверях центрального входу до адміністративної будівлі);

– поштою (на адресу прокуратури Волинської області: вул. Винниченка, 15, місто Луцьк);

– на електронну пошту: public@pvo.gov.ua;

– зателефонувавши за номером телефону (0332) 77-60-20.

 

ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!

БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я ВАМ ТА ВАШИМ РОДИНАМ!

 

Список електронних адрес та номерів контактних телефонів "гарячої лінії" відповідно до Закону України "Про звернення громадян"

 

Найменування районів (прокуратур)

Телефон

Електронна адреса

1

Прокуратура Волинської області

(0332) 77-60-20

zvern@pvo.gov.ua

2

Маневицька місцева прокуратура

(0276) 2-16-46

manevichi_prok@pvo.gov.ua

3

Володимир-Волинська місцева прокуратура

(0242) 2-29-53

vvolinsk_prok@pvo.gov.ua

4

Ковельська місцева прокуратура

(0252) 5-00-52

kovel_prok@pvo.gov.ua

5

Луцька місцева прокуратура

(0332) 72-31-01

lutsk_prok@pvo.gov.ua

 

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян

керівництвом прокуратури Волинської області

за допомогою Skype зв’язку

 

Прокурор області

Безрукий Тарас Романович

другий та четвертий четвер кожного місяця

з 10.00 год. до 13.00 год

Перший заступник прокурора області

Шамринський Олександр Євгенійович

перший та третій четвер кожного місяця

з 10.00 год. до 13.00 год.

Заступник прокурора області

Семенюк Анатолій  Якович

вівторок

з 10.00 год. до 13.00 год

Заступник прокурора області

Мосійчук Олександр Петрович

середа

з 10.00 год. до 13.00 год

Заступник прокурора області

Юрченко Олег Віталійович

п'ятниця з 10.00 год. до 13.00 год

 

         Начальники управлінь, керівники структурних підрозділів прокуратури області, прокурори відділів особистий прийом громадян проводять щоденно, крім вихідних, упродовж усього робочого дня та години.

Прокурор області приймає громадян за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їх дій чи рішень.

Перший заступник та заступники прокурора області здійснюють прийом громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівниками самостійних структурних підрозділів прокуратури області, керівниками місцевих прокуратур.

Керівники структурних підрозділів, їх заступники та прокурори відділів регіональної прокуратури здійснюють прийом громадян щоденно у день їх звернення у робочі дні та години.

Керівники структурних підрозділів та їх заступники згідно з компетенцією приймають громадян зі зверненнями щодо дій чи рішень, прийнятих підлеглими працівниками або керівниками місцевих прокуратур, їх заступниками, а також з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень.

Прокурори відділів прокуратури області приймають громадян за зверненнями щодо дій чи рішень, прийнятих заступниками керівників місцевих прокуратур.

Прийом громадян проводиться, якщо керівництвом не прийнято рішення про припинення розгляду звернення з порушеного питання відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» і громадянину письмово не повідомлялося про суть прийнятого рішення за його зверненнями.

 

Прокуратура Волинської області