Перший заступник прокурора області


Цюприк Ігор Володимирович

Народився 18 вересня 1975 року на Рівненщині.

У 1996 році закінчив Університет внутрішніх справ, у 1998 році - Національну академію внутрішніх справ України, кандидат юридичних наук.

Із 1992 по 2015 рік проходив службу в органах Міністерства внутрішніх справ України. Із 2003 року обіймав посади в центральному апараті МВС, у тому числі – із квітня 2014 по листопад 2015 року – посаду заступника начальника Головного слідчого управління МВС.

В органах прокуратури – із червня 2016 року.

До призначення на посаду першого заступника прокурора Волинської області обіймав посаду заступника прокурора Луганської області.


Заступник прокурора області


Мосійчук Олександр Петрович

Народився 13 лютого 1983 року в смт. Маневичі на Волині.

Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

В органах прокуратури – із 2005 року.

Обіймав різні посади, у тому числі керівні, в органах прокуратури Волинської області. До призначення на посаду заступника прокурора області працював начальником відділу представництва інтересів держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури Волинської області.


Заступник прокурора області


Хвищук Володимир Олександрович

Народився 02 липня 1979 року у місті Луцьку.

Вищу освіту здобув у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки.

В органах прокуратури – із 2002 року.

Обіймав різні посади, у тому числі керівні, в органах прокуратури Волинської області. До призначення на посаду заступника прокурора працював начальником відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Волинської області.


Заступник прокурора області


Воробій Олександр Павлович

Народився 15 серпня 1981 року в селищі Іваничі на Волині.

Вищу освіту здобув у Тернопільській академії народного господарства.

В органах прокуратури – з 2003 року.

Обіймав різні посади, у тому числі керівні, в органах прокуратури Волинської області. До призначення на посаду заступника прокурора працював начальником управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Волинської області.