Перший заступник прокурора області


Швидкий Віктор Васильович

Народився 1 січня 1956 року в с. Миколаївка Широківського району Дніпропетровської області.

Вищу юридичну освіту здобув в Одеській  державній юридичній академії.

У правоохоронних органах - із жовтня 1981 року.

Працював на різних посадах, у тому числі керівних, в УМВС України у  Дніпропетровській та Закарпатській областях.

Із серпня 2005 по січень 2007 року та з грудня 2007 по березень 2010 року – начальник УМВС України у Волинській області.

Із липня по грудень 2007 року - тимчасово виконуючий обов’язки заступника голови Волинської обласної державної адміністрації.

На посаду першого заступника прокурора Волинської області призначений 12 серпня 2016 року.


Заступник прокурора області

старший радник юстиції


Голинський Ярослав Олегович

Народився 20 квітня 1985 року в Тернополі.

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Одеській юридичній академії.

В органах прокуратури працює з грудня 2007 року.

З грудня 2007 по березень 2011 обіймав посаду помічника прокурора Подільського району міста Києва.

З березня 2011 по січень 2012 року працював на посаді прокурора відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин прокуратури Київської області.

У січні 2012 року призначений на посаду старшого помічника прокурора Київської області з питань захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень.

З травня 2012 по червень 2013 року обіймав посаду начальника відділу захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Київської області.

З червня 2013 по червень 2014 року - прокурор Володарського району Київської області.

З червня по грудень 2014 року працював на посаді начальника відділу правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Закарпатської області.

У грудні 2014 року призначений на посаду прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Київської області.

У січні 2015 року обіймав посаду старшого прокурора прокуратури Київської області з питань забезпечення доступу до публічної інформації прокуратури Київської області, а згодом - начальника відділу з питань розгляду листів та прийому громадян прокуратури Київської області.

До призначення 26 липня 2016 року заступником прокурора Волинської області працював начальником відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Київської області.


Заступник прокурора області

старший радник юстиції


Єфремов Сергій Олексійович

Народився 29 лютого 1980 року у Львові.

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

В органах прокуратури працює з квітня 2002 року.

З квітня 2002 по вересень 2008 обіймав посади помічника, а згодом – старшого помічника прокурора Залізничного району міста Львова Львівської області.

З вересня 2008 по листопад 2011 року працював прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, ДМС та ДПСУ при провадженні ОРД, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять ОРД, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області.

З листопада 2011 до грудня 2012 обіймав посади прокурора, а по тому – старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України управління нагляду за додержанням законів органами СБУ, Державної митної служби та Державної прикордонної служби України Головного управління нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Генеральної прокуратури України.

У грудні 2012 року призначений на посаду прокурора відділу нагляду за досудовим розслідуванням і підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, Державної митної служби та Державної прикордонної служби України Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

З квітня 2013 по лютий 2015 року обіймав посади старшого прокурора, а згодом – заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Львівської області.

З лютого по квітень 2015 року - перший заступник начальника управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.

З квітня по вересень 2015 року працював на посаді начальника відділу процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях про корупційні злочини управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України.

З вересня 2015 по квітень 2016 року обіймав посади заступника начальника, а згодом - начальник відділу процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях стосовно службових осіб, які займають особливо відповідальне становище Генеральної прокуратури України.

З квітня 2016 і до призначення 26 липня 2016 року заступником прокурора Волинської області працював прокурором відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України.