Відтепер звернення у прокуратурі Волині прийматимуть також телефоном та електронною поштою.
28 жовтня набули чинності зміни, внесені до Закону України «Про звернення громадян».
Ці зміни передбачають право громадян звертатись до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, об’єднань громадян або посадових осіб, до повноважень яких належить вирішення відповідних питань, з усним зверненнями, які записуються посадовою особою, за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії".
Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
Відповідно до ст. 5 Закону, у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати.
В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Водночас, згідно п. 6 Інструкції про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженої наказом Генеральної прокуратури України № 357 від 20.12.2017, яка зареєстрована у Міністерстві юстиції України 16.01.2018 за № 64/31517, електронне звернення без електронного підпису має надсилатися у вигляді скан- або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.


Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями.

У прокуратурі Волинської області усні звернення громадян прийматимуть за телефоном (0332)77-60-20 та (0332)-24-73-51, а електронні – шляхом  заповнення електронної форми.

 

Список електронних адрес та номерів контактних телефонів "гарячої лінії" відповідно до Закону України "Про звернення громадян"

Найменування районів (прокуратур)

Телефон

Електронна адреса

1

Прокуратура Волинської області

(0332) 77-60-20

zvern@pvo.gov.ua

2

Маневицька місцева прокуратура

(0276) 2-16-46

manevichi_prok@pvo.gov.ua

3

Володимир-Волинська місцева прокуратура

(0242) 2-29-53

vvolinsk_prok@pvo.gov.ua

4

Ковельська місцева прокуратура

(0252) 5-00-52

kovel_prok@pvo.gov.ua

5

Луцька місцева прокуратура

(0332) 72-31-01

lutsk_prok@pvo.gov.ua

У рубриці немає жодного документу