Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
30.08.2023

За втручання прокурорів із постачальника електроенергії стягнуть понад 400 тис. грн надміру сплачених йому бюджетних коштів

Прокурори Волинської обласної прокуратури відстояли у судах першої та апеляційної інстанцій свою позицію про стягнення із одного з волинських господарських товариств майже 425 тисяч гривень, які підприємство зайво отримало із бюджету.

Північно-західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов Луцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі департаменту молоді та спорту Луцької міської ради про стягнення цих коштів у бюджет громади.

Прокурори з'ясували, що за результатами тендеру між департаментом міської ради та  постачальником електроенергії було укладено договір про надання послуг у 2021 році.

Згодом сторони з порушенням законодавства уклали 11 додаткових угод, згідно з якими  вартість електроенергії збільшилась на понад 160 % за відсутності для того підстав.

У підсумку замовник сплатив більше, а електроенергії отримав менше, ніж було домовлено за результатами закупівлі.

Рішення суду про стягнення з постачальника коштів, надміру сплачених йому із бюджету, набрало законної сили.

Зауважимо, що на виконання рішення суду за аналогічним позовом прокуратури це ж підприємство у серпні 2023 року повернуло у бюджет однієї з громад Луцького району понад 330 000 гривень.

 

Пресслужба обласної прокуратури

кількість переглядів: 458