Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
08.08.2023

За втручання прокуратури з недобросовісного підприємства стягнуті кошти за не поставлене пальне для заправки шкільних автобусів

Господарський суд Львівської області задоволив позов Камінь-Каширської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району про стягнення з недобросовісного постачальника пального коштів в сумі майже 146 тисяч гривень.

Прокурори з'ясували, що у січні 2022 року орган місцевого самоврядування за результатами спрощеної закупівлі уклав із суб'єктом господарювання договір про закупівлю бензину та дизельного палива.

Взяті на себе зобов’язання із оплати товару сільська рада повністю виконала, перерахувавши кошти на рахунки постачальника.

Згідно договору, пальне повинно було відпускатися на АЗС на підставі пред’явлених талонів.

Якийсь час так і було, проте згодом почали виникати проблеми із заправкою шкільних автобусів, адже талони було заблоковано.

Постачальник же не відповідав на листи сільради з вимогами розблокувати талони чи розірвати договір.

Своїх зобов'язань на суму 124 тисячі гривень він так і не виконав.

У ситуацію втрутилась прокуратура – і суд задоволив позов про стягнення із недобросовісного підприємства майже 146 тисяч гривень плати за товар, який не було поставлено, та пені.

 

Пресслужба обласної прокуратури

кількість переглядів: 1260