Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.05.2023

Прокурори вживають заходів задля збереження пам’ятки археології на Камінь-Каширщині

Камінь-Каширська окружна прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду з позовом в інтересах Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, аби визнати протиправною бездіяльність Маневицької селищної ради та зобов’язати вжити заходів задля занесення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України об'єкта культурної спадщини – Поселення ХІІ-ХІІІ ст. неподалік від села Комарово.

Прокурори з'ясували, що орган місцевого самоврядування попри вимоги Закону України «Про охорону культурної спадщини» досі не виготовив облікової документації на об’єкт, відтак відомості про нього у Державний реєстр нерухомих пам'яток України також не внесені.

Відсутність відомостей про пам’ятку археології в Реєстрі не забезпечує її належного захисту та збереження і уможливлює незаконні дії щодо неї.

Втрутившись у ситуацію, прокурори в суді домагатимуться зобов'язання селищної ради вчинити усі необхідні дії задля збереження об’єкта культурної спадщини.

Пресслужба обласної прокуратури

кількість переглядів: 555