Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.01.2023

Волинянин, який боргує понад 60 тисяч гривень аліментів, постане перед судом

Прокурори Камінь-Каширської окружної  прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 46-річного жителя села Качин Камінь-Каширського району, який злісно ухилявся від сплати аліментів на утримання доньки.

Слідство встановило, що з травня 2014 року по грудень 2022 року чоловік, який неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за несплату аліментів, не заплатив на утримання дитини ні гривні.

Таким чином він боргує понад 63 тисячі гривень та відповідатиме за це перед судом.

 

Довідково: згідно із санкцією ст. 164 Кримінального кодексу України, злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів) - карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арештом на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Те саме діяння, вчинене особою, раніше судимою за такий злочин, -карається громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до трьох років.

 

Пресслужба обласної прокуратури

кількість переглядів: 656