02.04.2021

Працівника управління Держпраці у Волинській області підозрюють в одержанні неправомірної вигоди

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури головному державному інспектору одного з відділів управління Держпраці у Волинській області повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Слідство вважає, що з 25 березня по 01 квітня 2021 року він висловив вимогу надати 40 тисяч гривень за не притягнення підприємця до відповідальності за порушення законодавства про працю.

Встиг одержати посадовець від представника суб’єкта господарювання двома траншами 19896 грн та був викритий прокурорами й працівниками Управління стратегічних розслідувань в області ДСР НПУ та слідчими ГУ НП в області.

Прокурори наполягатимуть на обранні головному інспектору запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відстороненні його від посади.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 220