29.03.2021

Членам організованої групи, яка займалася виготовленням в підпільних нарколабораторіях амфетаміну, повідомлено про підозру. ФОТО

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури трьом жителям Луцька повідомлено про підозру у вчиненні в складі організованої групи злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Слідство вважає, що упродовж травня-листопада 2020 року члени групи, налагодивши функціонування двох підпільних лабораторій у Луцькому й Ківерцівському районах, виготовляли амфетамін та реалізовували його на території Волині.

У ході проведення 05 листопада 2020 року санкціонованих судом обшуків у приміщеннях нарколабораторій та оселях фігурантів вилучено  амфетамін у великих та особливо великих розмірах, понад півкілограма канабісу,  прекурсори в особливо великих розмірах, комплекти лабораторного обладнання та інші предмети для виготовлення й фасування амфетаміну, а також банківські картки й гроші, виручені від незаконного промислу.

На вилучене майно та грошові кошти накладено арешт.

Трьом громадянам повідомлено про підозру у вчиненні організованою групою незаконного виготовлення, зберігання з метою збуту та збуту психотропної речовини в особливо великих розмірах, незаконного придбання й зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропів в особливо великих розмірах, придбання обладнання та утримання місць для виготовлення психотропної речовини (ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 3 ст. 313, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 317  КК України).

Триває досудове розслідування.

Викриття незаконної діяльності громадян – спільна робота прокурорів, працівників Управління боротьби з наркозлочинністю в області та Головного управління Національної поліції в області.

 

Пресслужба обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 130