29.04.2020

Луцька місцева прокуратура домагається повернення ЛНТУ навчального корпусу

Луцька місцева прокуратура Волинської області звернулася до Господарського суду області із позовом в інтересах Регіонального відділення Фонду державного майна України, щоб визнати недійсним договір оренди майна й зобов’язати суб’єкт господарювання повернути Луцькому національному технічному університету приміщення навчального корпусу площею понад 200 м².

Вивчаючи стан законності з питань розпорядження та використання державного майна навчальних закладів міста Луцька, прокурори з'ясували, що з січня 2014 року підприємство орендує один із корпусів університету з метою виготовлення металоконструкцій.

Таким чином, унаслідок порушень, допущених під час передачі державного майна в оренду, приміщення навчального закладу передано суб’єкту господарювання для здійснення діяльності, ніяк не пов’язаної з освітньою, що прямо заборонено Законом України "Про освіту".

Наполягаючи на визнанні договору оренди недійсним, прокуратура домагатиметься повернення університету навчального корпусу, який використовують не за призначенням.

 

Пресслужба прокуратури області

 

кількість переглядів: 199