07.04.2020

Сільського голову на Волині підозрюють у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини

Прокурор Волинської області повідомив одному із сільських голів Турійського району про підозру у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини.

У серпні-вересні 2018 року посадовець без належної розробки й затвердження проектно-кошторисної документації та залучення будівельних організацій, які можуть виконувати роботи, пов’язані з підвищеною небезпекою, організував та проводив роботи з ремонту та перекриття даху приміщення дитячого садка у селі.

До виконання цих робіт він залучив місцевого жителя, з яким навіть не оформляв трудових відносин.

Удень 12 вересня 2018 року робітник упав з даху й загинув.

Голову громади, який, будучи відповідальним за організацію охорони праці й зобов‘язаним забезпечити  дотримання  правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України.

Триває досудове розслідування.

До слова, за вчинення такого злочину Кримінальним кодексом України передбачено покарання до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Пресслужба прокуратури області

 

кількість переглядів: 193