18.02.2020

За втручання Маневицької місцевої прокуратури громадянин повернув державі незаконно отриману у власність земельну ділянку

На виконання постанови Волинського апеляційного суду, якою задоволено позов Маневицької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Волинської облдержадміністрації до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області та громадянина, волинянин повернув державі земельну ділянку площею 0,85 га.

Прокурори з'ясували, що у 2012 році цю ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Карпилівської сільської ради Ківерцівського району в межах водоохоронної зони та частково – у межах прибережної захисної смуги річки Путилівка чоловікові надали у власність незаконно.

Згідно з вимогами Водного кодексу України, земельні ділянки прибережних захисних смуг можуть надаватися громадянам лише в оренду.

Свою позицію щодо необхідності скасування наказу Головного управління Держземагенства у Волинській області «Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність» і повернення землі державі прокурори відстояли у суді першої та апеляційної інстанцій.

На виконання рішення суду громадянин передав землю за актом приймання-передачі Волинській облдержадміністрації.

 

Пресслужба прокуратури області

кількість переглядів: 326