03.04.2018

Завдяки прокуратурі на Волині державі повернуто земельну ділянку зі ставком вартістю понад 7 млн грн

На виконання рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області, яким задоволено позов Луцької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Піддубцівської сільської ради Луцького району до мешканця Луцька, територіальній громаді повернуто земельну ділянку площею понад 13 га в селі Гаразджа.
            Прокурори з'ясували, що наприкінці січня 2012 року між сільською радою та громадянином було укладено договір оренди цієї земельної ділянки, на якій знаходиться водойма, сіножаті та дамба.
Орендував її чоловік для ведення рибного господарства, проте умови договору оренди виконував неналежно, орендної плати систематично не сплачував, а по закінченню дії договору, у лютому 2017 року, земельну ділянку громаді не повернув, продовжуючи її використовувати без будь-яких правових підстав. 
Через такі дії орендаря не надходили кошти до місцевого бюджету, а ділянку було неможливо передати в оренду іншим особам. Сільрада ж не вчиняла жодних дій, аби повернути земельну ділянку.
В ситуацію втрутилася прокуратура.
Луцький міськрайонний суд задоволив позовні вимоги прокурорів у повному об’ємі.
Наразі на виконання рішення суду земельну ділянку зі ставком передано Піддубцівській сільській раді за актом прийому-передачі.

Прес-служба прокуратури  області

кількість переглядів: 1027