Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
01.05.2024

Незаконно видобули пісок на суму понад 1,2 млн грн – на Волині повідомлено про підозру членам організованої групи. ФОТО

За процесуального керівництва Луцької окружної прокуратури виконувачу обов'язків директора, головному бухгалтеру та бухгалтеру  комунального підприємства однієї з селищних рад Луцького району повідомлено про підозру у вчиненні організованою групою службового підроблення та незаконного видобутку корисних копалин місцевого значення у великому розмірі службовими особами з використанням службового становища (ч. 3  ст. 28 ч. 1  ст. 366, ч. 4  ст. 240 КК України).

За даними слідства, із вересня по грудень 2023 року члени групи без отримання спеціального дозволу на користування надрами та сплати у бюджет відповідних платежів, використовуючи належну підприємству  техніку,  здійснювали на території селищної ради видобуток піску та доставку його клієнтам.

При цьому вони вносили до офіційних документів відомості щодо використання транспортних засобів комунального підприємства в цілях, що не суперечать зареєстрованим видам його економічної діяльності, та отримували кошти від клієнтів.

У результаті цих протиправних дій довкіллю завдано шкоду на суму понад 1,2 мільйона гривень.

 

Досудове розслідування: Луцьке РУП ГУНП в області за оперативного супроводу УСР в області ДСР Національної поліції України.

 

Пресслужба обласної прокуратури

кількість переглядів: 172