Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.07.2019

Волиняни продовжують ставати жертвами шахраїв, купуючи товари в Інтернеті й оплачуючи їх наперед

    Купівля чи продаж товару через Інтернет – річ звична, але не позбавлена ризиків.
    На жаль, попри постійну роз’яснювальну роботу правоохоронців, волиняни чи не щодня стають жертвами шахраїв, які продають неіснуючі товари, вимагаючи за них передоплату.
    Так, протягом доби у Волинській області зареєстровано чотири повідомлення про шахрайське заволодіння грошима під приводом продажу товарів.
    Маючи намір купити мотоцикл, пропозиція про продаж якого була виставлена на популярному сайті, мешканка смт. Ратне перерахувала на рахунок шахраїв 12 тис. грн. Майже 6 тис. грн. позбулася в такий самий спосіб лучанка, бажаючи купити за привабливою ціною фототехніку. Трьома платежами на загальну суму близько 5,5 тис. грн. ковельчанин оплатив покупку неіснуючого мопеда, а локачинець в такий же спосіб «придбав» мотоцикл за 2,5 тис. грн.
    Прокуратура Волині в черговий раз звертається до краян з проханням бути уважними та обережними, купуючи товари через Інтернет, в жодному разі не здійснювати оплату за товар або послугу наперед шляхом перерахунку безготівкових коштів, а замовляти товар з доставкою у відділення кур’єрських служб і тільки після огляду замовленого товару оплачувати його.
    Ваша пильність та здоровий глузд – запорука того, що ви не станете жертвою  шахрайських дій!

    Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 2184