Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.01.2019

На Волині на одержанні 12 тис. грн. неправомірної вигоди викрито сільського голову

Під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області за оперативного супроводження Управління СБУ в області викрито одного із сільських голів Старовижівського району на одержанні 12 тис. грн. неправомірної вигоди.

За таку суму очільник громади всупереч вимог законодавства, без рішення виконавчого комітету сільської ради, надав приватному підприємцю усний дозвіл на зрізування на території сільради ялинок задля їх подальшої реалізації. Гроші посадовець одержував двома "траншами" по 6 тис. грн. Перший "транш" – ще в грудні минулого року.

Для прикриття незаконних дій він видав довідку про походження деревини, яку скріпив підписом та печаткою сільської ради.

Зараз тривають невідкладні слідчі дії, по завершенню яких будуть вирішуватися питання щодо повідомлення сільському голові про підозру в одержанні неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 368 КК України) та щодо обрання йому запобіжного заходу.

 

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 1954