08.12.2016

ЗА КОРУПЦІЙНІ ЗЛОЧИНИ СУДИТИМУТЬ МИТНИКА, ПОДАТКІВЦЯ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКОГО

 Слідчими прокуратури Волинської області у поточному році до суду скеровано 29 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях.

         З них 14 – у кримінальних провадженнях про злочини з ознаками корупції: Одне провадження – щодо працівника органів прокуратури, по 4 – щодо працівників митниці, органів національної поліції та органів ДФС і ще одне  – щодо працівника органу контролю.

Про це під час брифінгу розповів журналістам начальник відділу прокуратури Волині Євген Мотринець.  

         Упродовж останнього місяця прокуратурою Волині завершено досудове розслідування у 3 кримінальних провадженнях про вимагання та одержання правоохоронцями неправомірної вигоди за вчинення дій з використанням наданої влади та службового становища.

До суду скеровано обвинувальні акти щодо слідчого Луцького відділу ГУНП в області, старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах оперативного управління ГУ ДФС України у області, а також головного державного інспектора митного поста «Доманове» Волинської митниці ДФС.

Працівник поліції вимагав "винагороду" за закриття кримінального провадження й був затриманий 22 серпня цього року під час одержання від громадянина неправомірної вигоди у розмірі 200 доларів США.

Співробітник ГУ ДФС в області у липні-вересні цього року збирав "данину" – по 2500 грн. щомісяця - з підприємця за не перешкоджання у здійсненні операцій з підакцизними товарами. 11 вересня він був затриманий під час одержання чергового "траншу".

Інспектор митного поста "Доманове" тричі упродовж липня-серпня цього року вимагав та одержував від громадянина по 40 доларів США за безперешкодне здійснення контролю та митного оформлення його автомобіля під час виїзду з митної території України. Затримали митника теж на гарячому 28 серпня 2016 року.

Наразі всі троє правоохоронців постануть перед судом, який і визначить їм міру покарання.
 
 
 
Get the Flash Player to see this player.
 
 

кількість переглядів: 3648