10.03.2023

Забезпечував функціонування телеграм-каналу про місця вручення повісток – викрито незаконну діяльність волинянина. ФОТО

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури працівниками УСБУ в області викрито 34-річного жителя Луцька, який здійснював адміністрування та забезпечував функціонування групи «Де повістки? Луцьк/Волинська область» в месенджері «Теlegram».

На каналі розміщувалася інформація про час та місце вручення повісток співробітниками Волинського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що давало можливість особам призовного віку ухилятись від виконання військового обов’язку.

Незаконні дії перешкоджали своєчасному комплектуванню Збройних сил України особовим складом в умовах воєнного стану.

За фактом здійснення громадянином спільно з іншими особами дій, спрямованих на перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань (ч. 1 ст. 114-1 КК України), провадиться досудове розслідування.

Під час санкціонованого судом обшуку в оселі чоловіка виявлено та вилучено мобільні телефони і комп'ютерну техніку, яка використовувалась для незаконної діяльності.            

Встановлюються особи спільників волинянина.

 

Довідково: згідно із санкцією ч.1 ст. 114-1 КК України перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

 

Пресслужба обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 270