16.07.2021

Покарання волинянину, який намагався підкупити слідчого – 4 роки позбавлення волі

За принципової позиції прокурорів галузевого відділу Волинської обласної прокуратури Луцький міськрайонний суд призначив волинянину, визнаному винним у наданні неправомірної вигоди працівнику поліції (ч. 3 ст. 369 КК України), покарання у виді 4 років позбавлення волі.

 

28 вересня 2017 року чоловіка було викрито під час надання слідчому слідчого відділу Луцького відділу поліції неправомірної вигоди в розмірі 100 доларів США та 2700 гривень за вирішення питання про не притягнення його племінниці до кримінальної відповідальності за крадіжки.


 

Обласна прокуратура вкотре попереджує – згідно із чинним законодавством кримінальна відповідальність за надання неправомірної вигоди настає незалежно від її суми.

 

Кожен, хто намагається у такий спосіб залагодити якісь питання із посадовцями, чинить кримінальне правопорушення і відповідатиме перед законом.

Покарання, передбачене згідно санкції ч.3 ст. 369 КК України за пропозицію чи надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, - позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

 

 

Пресслужба обласної прокуратури

кількість переглядів: 296