28.05.2021

На Волині судитимуть членів організованої групи крадіїв лісу

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваноиму слідчими слідчого управління ГУНП в області кримінальному провадженні  про вчинення організованою групою в складі трьох осіб незаконних порубок лісу, в тому числі таких,що спричинили тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 246, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 246, ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 246 КК України).

Слідство вважає, що троє жителів міста Рівне упродовж вересня 2020 року здійснили незаконні порубки дубів у лісах Рівненської, Житомирської та Тернопільської областей, а здобуту в такий спосіб деревину збули на території Волинської області.

Унаслідок протиправної діяльності членів групи державним лісовим підприємствам та Бродівській виробничій дільниці ВСП «Львівська дистанція захисних лісонасаджень» регіональної філії «Львівська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» заподіяно шкоду на загальну суму 314 тисяч гривень. 

Задля забезпечення відшкодування завданої злочинами шкоди накладено арешт на належні обвинуваченим квартиру, земельну ділянку та транспортні засоби.

Одного із членів групи обвинувачують ще і у грабежах та незаконному поводженні зі зброєю (ч.3 ст. 186, ч.1 ст. 263 КК України).

 

Далі – слово за судом.

 

Пресслужба обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 262