13.04.2021

Прокурори домоглися справедливого покарання для волинянина, винного у смерті знайомого

За принципової позиції  прокурорів Ратнівського відділу Ковельської окружної прокуратури 59-річний волинянин, який до смерті побив знайомого, втрапив за ґрати на 7 років.

Слідство встановило, що увечері 08 квітня 2019 року нетверезий чоловік у себе в оселі в селі Вижично Ратнівсього району через ревнощі жорстоко побив 44-річного знайомого, завдавши травм, від яких той згодом помер.

Суд першої інстанції змінив кваліфікацію дій обвинуваченого із заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України) на умисне вбивство, вчинене у стані сильного душевного хвилювання (ст.. 116 КК України), та призначив чоловікові покарання у виді 2 років обмеження волі.

Не погодившись із таким рішенням, прокурори оскаржили  його в апеляційному порядку.

Суд апеляційної інстанції повернув кримінальне провадження на новий судовий розгляд у Ратнівський районний суд, який, дослухавшись до позиції прокурорів, визнав обвинуваченого винним у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, та призначив йому покарання у виді семи років позбавлення волі.

 

Пресслужба обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 329