02.04.2021

Прокурори скасували постанову про закриття поліцією кримінального провадження щодо неповнолітніх, які стріляли з пістолета в центрі Луцька

Прокурори Луцької окружної прокуратури, які здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про вчинення 16-річним та 17-річним підлітками у Луцьку хуліганства (ч.1 ст. 296 КК України), скасували постанову дізнавачів поліції про його закриття як незаконну й передчасну.

Повідомлення про те, що увечері 27 березня 2021 року невідомі особи в присутності перехожих неодноразово стріляли з пістолета на проспекті Волі та Театральному майдані у Луцьку, облетіли соцмережі та сайти новин обласного центру Волині.

Наступного дня поліція повідомила громадськості, що упродовж усього двох годин встановила особи причетних до цих дій неповнолітніх.

І вже за три дні дізнавачі Луцького районного управління поліції закрили провадження щодо підлітків, не знайшовши у їхніх діях складу кримінального правопорушення.

Скасувавши постанову про закриття провадження, прокурори наполягають на всебічному, повному й неупередженому дослідженні обставин події та наданні їм належної правової оцінки.

Пресслужба обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 393