02.03.2021

За незаконні оборудки з контрафактним спиртним волинянка сплатить 85 000 грн штрафу

Ковельський міськрайонний суд затвердив укладену між прокурором відділу Волинської обласної прокуратури та 53-річною жителькою Ковеля угоду про визнання винуватості і призначив жінці покарання у виді штрафу в розмірі  85 000 грн за  незаконне придбання і зберігання з метою збуту, а також збут незаконно виготовлених підакцизних товарів (ч.1 ст. 204 КК України).

Слідство встановило, що із липня по жовтень 2020 року, не будучи зареєстрованою як суб’єкт господарювання та не маючи державного дозволу на торгівлю алкогольними напоями й тютюновими виробами, волинянка незаконно придбавала контрафактні спирт та цигарки, зберігала їх та збувала усім охочим.

Під час проведеного 30 жовтня 2020 року обшуку у контейнері на ринку в Ковелі, який перебував у її користуванні, вилучено понад 2 000 пачок цигарок без марок акцизного податку встановленого зразка та 250 літрів незаконно виготовленого алкоголю.

Під час досудового розслідування волинянка визнала свою винуватість у скоєному, щиро розкаялася та активно сприяла розкриттю злочину, відтак з нею було укладено угоду про визнання винуватості, яку і затвердив суд.

Незаконно виготовлену продукцію у жінки конфісковано.

 

Пресслужба обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 422