28.01.2021

Волинського митника підозрюють у зловживанні службовим становищем

     За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили старшому державному інспектору одного з відділів митного поста «Ягодин» Волинської митниці ДФС про підозру у несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах, автоматизованих системах чи комп’ютерних мережах, та зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч.1 ст. 362, ч.2 ст. 364 КК України).
     Слідство вважає, що 05 лютого 2020 року митник змінив наявні у інформаційній системі митних органів відомості щодо транспортного засобу – автобуса з реєстраційним номером Нідерландів – та його митного режиму.
     При цьому автобус того дня у пункті пропуску «Ягодин - Дорогуськ» кордон України не перетинав, у зоні митного контролю не перебував і митне оформлення та митний контроль не проходив.
     Дії старшого державного інспектора уможливили перебування транспортного засобу в Україні без сплати митних платежів у сумі майже 327 тисяч гривень.
     Триває досудове розслідування.
     Вирішується питання про обрання митнику запобіжного заходу.

Пресслужба обласної прокуратури

кількість переглядів: 453