27.01.2021

Директора підприємства на Волині підозрюють у заволодінні чужим майном

     За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури генеральному директору одного з приватних підприємств області повідомлено про підозру у службовому підробленні та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч.1 ст. 366, ч.ч. 2, 3 ст. 191 КК України).
     Слідство вважає, що керівник господарського товариства,  яке здійснювало у 2018 році згідно із укладеними з комунальним підприємством «Полігон» договорами підряду капітальний ремонт освітлення в двох скверах у Володимирі-Волинському, неодноразово складав та підписував акти приймання виконаних будівельних робіт та довідки про вартість таких робіт, вносячи в них неправдиві відомості.
     На підставі цих документів Володимир-Волинським Управлінням Державної казначейської служби України у Волинській області на рахунки приватного підприємства були зайво перераховані бюджетні кошти в сумі понад 170 тисяч гривень, якими і заволодів генеральний директор.
     У кримінальному провадженні триває досудове розслідування, вирішується питання про обрання посадовцю запобіжного заходу.

Пресслужба обласної прокуратури

кількість переглядів: 706