08.05.2020

Перед судом постане директор підприємства, яке спричинило забруднення землі відходами

Прокурори Ківерцівського відділу Маневицької місцевої прокуратури, встановивши факт зволікання працівників поліції із розслідуванням,  завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні про вчинене начальником виробництва одного із приватних підприємств району забруднення земель відходами та іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров`я людей та довкілля.

 

Слідство встановило, що посадовець господарського товариства, яке займається виробництвом деревного вугілля, порушив вимоги Законів України "Про охорону навколишнього середовища" та "Про відходи" й допустив забруднення земельної ділянки у селі Журавичі Ківерцівського району  залишками продуктів переробки деревини, деревною смолою та твердими побутовими відходами.

 

Унаслідок цього в ґрунті значно перевищено вміст шкідливих речовин, що спричинило небезпеку для життя, здоров`я людей та довкілля.

 

         Посадовця обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239 КК України, й міру покарання йому визначить суд.

 

Пресслужба прокуратури області 

 

кількість переглядів: 178