01.04.2020

Прокурори на Волині вимагають скасування державної закупівлі у освітній сфері на 1,8 млн грн

Ковельська місцева прокуратура Волинської області звернулася до суду із позовом в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби до Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради та місцевого підприємства, вимагаючи визнати недійсними результати торгів та договір  про закупівлю робіт на загальну суму майже 1,8 млн. грн.

Прокурори з'ясували, що Управління освіти у березні 2019 року оголосило проведення процедури відкритих торгів на здійснення закупівлі послуг із тепломодернізації загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 у Ковелі.

За результатами торгів прийнято рішення про визначення одного з підприємств переможцем процедури відкритих торгів та укладено з ним договір про надання послуг за державні кошти.  

Проте процедуру закупівлі проведено із порушеннями вимог Закону України «Про публічні закупівлі», - вважають у прокуратурі, адже з пропозицій, які надійшли для участі в електронних торгах, вибрали на понад 200 тис грн. дорожчу від найбільш економічно вигідної, що призведе до нераціонального та неефективного використання державних коштів.

Втрутившись у ситуацію, у суді прокурори вимагатимуть визнати недійсним договір про закупівлю послуг за бюджетні кошти з припиненням його виконання на майбутнє.

 

Пресслужба прокуратури області

 

кількість переглядів: 216