12.03.2020

Волинські правоохоронці припинили діяльність виробників контрафактного алкоголю на території кількох областей. ФОТО

Триває системна протидія волинських правоохоронців незаконному обігу підакцизних товарів в області.

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області працівниками управління Служби безпеки України в області викрито незаконне масове виробництво алкогольних напоїв, а також припинено збут контрафактного спиртного на території Київської та Волинської областей.

У ході санкціонованих обшуків, проведених у межах кримінального провадження за фактами незаконного виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту і збуту підакцизних товарів та незаконних дій з марками акцизного податку, у приміщенні підпільних цехів на Волині та Київщині вилучено понад 8 тонн спирту, марки акцизного податку, які відрізняються від тих, що перебувають у законному обігу, а також обладнання для виготовлення і розливу фальсифікованого алкоголю.

Вартість вилученого – близько півмільйона гривень.

Триває досудове розслідування.

Вирішуються питання про призначення низки експертиз та накладення арешту на вилучені товари.

Вживаються заходи задля  встановлення осіб, причетних до незаконного промислу, та притягнення їх до передбаченої законом відповідальності.

Зауважимо, що за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 7 років.

 

Прес-служба прокуратури області

 

кількість переглядів: 656