11.03.2020

На Волині за незаконні порубки лісу судитимуть колишнього майстра лісу

Маневицька місцева прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконну порубку лісу, що спричинила тяжкі наслідки, а також про самовільне присвоєння владних повноважень, пов’язане з використанням форменого одягу, вчинені колишнім майстром лісу одного із лісових господарств Маневичини.

Експосадовець через 10 днів після звільнення з роботи, 04 жовтня 2019 року, вдягнувшись у  формений одяг, залучив до порубки дерев на території лісництва двох волинян, яких і раніше, у законний спосіб, залучав до таких робіт.

Не знаючи, що цього разу чинять незаконно, чоловіки зрубали 24 сосни, які  колишній майстер лісу потім вивіз та розпорядився ними на власний розсуд, заподіявши лісовому господарству тяжкі наслідки у вигляді майнової шкоди на суму понад 211 тис. грн.   

Тепер його обвинувачують у вчиненні цих злочинів і подальшу його долю вирішуватиме суд.

До слова, незаконна порубка лісу, що спричинила тяжкі наслідки, згідно із санкцією ч. 4 ст. 246 КК України карається позбавленням волі на строк від 5 до 7 років.

За самовільне присвоєння владних повноважень, пов’язане з використанням форменого одягу, санкцією ч. 2 ст. 353 КК України передбачено покарання до 3 років обмеження волі.

 

 

Пресслужба прокуратури області

 

кількість переглядів: 724