24.02.2020

На Волині вилучено контрафактні цигарки й елітний алкоголь на суму близько 1 млн грн. ФОТО

Прокуратурою Волинської області спільно з працівниками Головного управління Державної фіскальної служби в області в межах розслідування кримінального провадження про незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів і виготовлення та використання підроблених марок акцизного податку (кримінальні правопорушення, передбачені ст. 199 та ст. 204 КК України) 21 лютого 2020 року проведено п’ять оглядів у Луцьку.

У ході оглядів магазину, обійстя, гаражних приміщень та автомобіля лучанина виявлено та вилучено із незаконного обігу понад 10 000 пачок цигарок без марок акцизного податку встановленого зразка, більш ніж 1000 літрів фальсифікованої алкогольної продукції елітних торгових марок, майже 100 000 грн, здобутих громадянином у ході незаконної діяльності.

Вилучили правоохоронці й автомобіль, яким транспортували контрафактну продукцію.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 1 млн грн та питання про призначення експертиз.

Триває досудове розслідування, вживаються заходи задля притягнення осіб, причетних до незаконного промислу, до передбаченої законом відповідальності.

 

Прес-служба прокуратури області

 

кількість переглядів: 698