19.02.2020

Прокурори на Волині домоглися повернення громаді земельної ділянки вартістю 2 млн грн

Рожищенський районний суд Волинської області задоволив позов Маневицької місцевої прокуратури в інтересах держави до Пожарківської сільської ради Рожищенського району та громадянина, визнав незаконним і скасував рішення органу місцевого самоврядування про надання чоловікові у власність земельної ділянки та зобов’язав його повернути громаді ділянку вартістю 2 млн грн.

Прокурори з'ясували, що рішення сільської ради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки площею 1,76 га в селі Оленівка Рожищенського району у власність громадянину прийнято у листопаді 2017 року за участі його доньки – секретаря сільської ради, яка не повідомила про наявність у неї конфлікту інтересів та голосувала "за".

За неповідомлення про наявність та прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів її у вересні 2018 року притягнуто до адміністративної відповідальності.

Тепер же прокурори в суді домоглися скасування незаконного рішення сільради та повернення земельної ділянки у власність громади села.

 

Пресслужба прокуратури області

 

кількість переглядів: 334