04.02.2020

Волинські прокурори розповідають підліткам про відповідальність за вчинення злочинів. ФОТО

Підтримуючи гарну традицію спілкування із учнями шкіл задля профілактики вчинення підлітками злочинів, прокурори Луцької та Володимир-Волинської місцевих прокуратур навідалися у школи із бесідами на правову тематику.

Прокурор Луцької місцевої прокуратури Іванна Католик провела урок правового виховання п’ятикласникам Луцької гімназії №18, а прокурор Володимир Хилюк – дев'ятикласникам Луцької спеціалізованої загальноосвітньої школи №1.

Прокурор Локачинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури Ігор Немкович завітав із лекцією "Стоп булінг" до учнів школи в селі  П'ятикори, а прокурор Нововолинського відділу Олена Левчук провела бесіду з першокурсниками Нововолинського Центру професійно-технічної освіти.

Мета усіх цих зустрічей – доступно розповісти підліткам про відповідальність за вчинення злочинів, про те, як не допустити втягнення себе в злочинну діяльність та як вирішувати конфліктні ситуації з однолітками чи з дорослими у правовому полі.

"Хоча би раз на місяць ми йдемо до учнів та студентів, розмовляємо з ними, роз’яснюємо законодавство, - зауважує Олена Левчук. - Ми відверто відповідаємо на всі запитання підлітків, розповідаємо про наслідки необачних учинків, показуємо їм фільм про життя їхніх однолітків у виховних колоніях. Ми налагоджуємо діалог, бо поінформованість підвищує свідомість дітей і запобігає їхньому конфлікту із законом".

Зачіпають прокурори у бесідах і болючі теми боулінгу й домашнього насильства, розповідаючи, як діяти в тих чи інших ситуаціях, у кого шукати допомоги.

Таке спілкування впливає на зменшення кількості злочинів у дитячому середовищі, відтак комунікація між прокурорами і волинською молоддю обов’язково продовжиться.

 

Пресслужба прокуратури області

 

кількість переглядів: 344