22.11.2019

Оперуповноваженого Волинського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито на вимаганні й одержанні 3000 доларів США неправомірної вигоди. ФОТО

 

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області працівниками Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України в області та Волинського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито на вимаганні й одержанні неправомірної вигоди в сумі 3000 доларів США оперуповноваженого одного з відділів Волинського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

 За таку суму правоохоронець пообіцяв не притягувати до кримінальної відповідальності громадянина, який займався діяльністю, пов’язаною з обігом криптовалюти.

Оперуповноваженого затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 368 КК України) та про обрання йому запобіжного заходу.

Зауважимо, що за вчинення такого злочину Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Пресслужба прокуратури Волинської області

кількість переглядів: 1405