21.10.2019

Прокурори Луцької місцевої прокуратури продовжують роз’яснювальну роботу серед підлітків. ФОТО

Правове виховання учнів, профілактика вчинення підлітками злочинів – розуміючи важливість цієї роботи, прокурори завжди знаходять час для зустрічей зі школярами.

Прокурори Луцької місцевої прокуратури Денис Шубін та Андрій Гловацький завітали до старшокласників Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні й Луцького ліцею №27 із бесідами про відповідальність підлітків за вчинення правопорушень.

-                    Найкращою формою спілкування з підлітками є відверта розмова, діалог, - зауважує Денис Шубін, - ми не заформалізовуємо цих зустрічей, завжди намагаємося максимально доступно розповісти дітям про необхідність дотримання вимог закону, про відповідальність за вчинення злочинів і про те, як не допустити втягнення себе у злочинну діяльність.  При цьому – підлітки безпосередні у спілкуванні, тому розмова з ними – це іноді непередбачувані запитання, до відповіді на які потрібно бути готовим. Але насправді – краще доступно і зрозуміло розповісти дитині про наслідки якихось учинків і запобігти їм, ніж допустити, щоб вона вступила в конфлікт із законом.

Ліцеїстам же, які самі мають намір пов'язати своє життя із правоохоронними органами, прокурори розповідають також про свою роботу, про проблеми у боротьбі зі злочинністю.

- І правоохоронці, і педагоги надають великого значення профілактичній роботі, спрямованій на запобігання вчиненню правопорушень школярами, - наголошує Андрій Гловацький, - адже поінформованість підвищує свідомість дітей та впливає на зменшення кількості злочинів у дитячому середовищі.

Комунікація між прокурорами і волинською молоддю триває, попереду – нові зустрічі в інших навчальних закладах області.

 

Пресслужба прокуратури області

кількість переглядів: 155