18.09.2019

За вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, покарали чиновниць Луцької ОДПІ та Луцької РДА

Луцький міськрайонний суд Волинської області за участі прокурорів Луцької місцевої прокуратури притягнув до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, посадовиць Луцької об’єднаної державної податкової інспекції та Луцької районної державної адміністрації.

Податківиця, всупереч вимогам ч.2 ст. 52 Закону України "Про запобігання корупції", не повідомила про суттєві зміни в майновому стані, продавши нерухоме майно, вартість якого перевищувала 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб.

Чиновниця РДА, звільнена у березні 2018 року з посади, всупереч вимогам ст. 45 Закону України "Про запобігання корупції", несвоєчасно без поважних причин подала декларацію особи, яка припинила діяльність, пов’язану з  виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Суд визнав обох посадовиць винними вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, та призначив покарання податківці - у виді штрафу в розмірі 1700 грн., а експрацівниці РДА – у виді штрафу в розмірі 850 грн. Окрім того, кожній із них доведеться сплатити судовий збір у сумі  понад 380 грн.

 

Пресслужба прокуратури області

кількість переглядів: 315