09.08.2019

Мешканець селища Цумань, який,перебуваючи під домашнім арештом, незаконно рубав дуби, тепер перебуватиме під вартою

За наполегливої позиції прокурорів Ківерцівського відділу Маневицької місцевої прокуратури 28-річного мешканця смт. Цумань, підозрюваного у хуліганстві із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, який, перебуваючи під домашнім арештом, вчинив новий злочин, взято під варту.
Увечері 18 червня 2019 року молодик у рідному селищі, втрутившись у конфлікт двох громадян, завдав півтора десятка ударів металевою дубинкою одному з них, спричинивши легкі тілесні ушкодження.
Чоловікові було повідомлено про підозру у вчиненні цього злочину й суд обрав йому запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.
Кілька разів працівники поліції, перевіряючи виконання громадянином запобіжного заходу, фіксували його відсутність вдома.
Уночі ж 08 серпня 2019 року працівники Державного підприємства ”Цуманське лісове господарство" виявили факт незаконної порубки двох дубів у Сильненському лісництві. За кермом транспортного засобу, на який були завантажені колоди, перебував підозрюваний.
За клопотанням прокуратури йому змінено запобіжний захід на тримання під вартою.
До речі, у Ківерцівському районному суді перебуває ще і кримінальне провадження про вчинення цим громадянином втручання в діяльність працівника правоохоронного органу та умисне заподіяння ним тілесних ушкоджень правоохоронцю.

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 657