25.07.2019

Екс-поліцейську вдруге покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією

Луцький міськрайонний суд притягнув до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, колишню поліцейську роти №4 батальйону Управління патрульної поліції в області.

Декларантка, звільнена у лютому 2018 року з органів поліції через службову невідповідність, всупереч вимогам ст. 45 Закону України "Про запобігання корупції", несвоєчасно без поважних причин подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

При цьому, минулого року вона уже притягувалася судом до відповідальності за аналогічне правопорушення із накладенням штрафу в розмірі 1280 грн.

Суд визнав екс-поліцейську винною у порушенні вимог фінансового контролю, вчиненому особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн. зі сплатою судового збору в сумі понад 300 грн.

 

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 429