19.07.2019

Винуватцю ДТП, який втік з місця події та залишив потерпілу без допомоги, обмежили волю на 2 роки та 6 місяців

Прокурори Луцької місцевої прокуратури підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про порушення уродженцем села Хорохорин Луцького району правил безпеки дорожнього руху, що спричинили потерпілій середньої тяжкості тілесні ушкодження, а також про завідоме залишення ним потерпілої без допомоги (кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 286 та ч.1 ст. 135 Кримінального кодексу України).

Увечері 8 січня 2018 року, рухаючись проспектом Відродження у Луцьку автомобілем марки "Опель-Вектра", чоловік наїхав на жінку, яка переходила проїжджу частину дороги пішохідним переходом.

Маючи можливість надати потерпілій допомогу, водій цього не зробив і втік з місця пригоди.

Травмовану жінку доставили до лікарні, де вона тривалий час лікувалася.

Луцький міськрайонний суд визнав водія, який щиро розкаявся у скоєному, винним у вчиненні кримінальних правопорушень і призначив йому покарання у виді 2 років та 6 місяців обмеження волі з позбавленням на 1 рік та 6 місяців права керувати транспортними засобами.

Окрім того, з винуватця ДТП на користь потерпілої буде стягнуто 100 тисяч гривень моральної та матеріальної шкоди й витрат, пов’язаних із наданням правової допомоги.

 

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 439