18.07.2019

Прокуратура Волині попередила незаконне використання бюджетних коштів на суму понад 3 млн грн

Прокуратура області надає пріоритетного значення захисту інтересів держави у бюджетній сфері, оскільки лише за умови дотримання усіма учасниками господарських правовідносин вимог законодавства та своєчасного поновлення порушених державних інтересів забезпечуватиметься ефективне функціонування усієї бюджетної системи.

Так, за результатами опрацювання інформації, оприлюдненої на офіційному веб-порталі електронної системи публічних закупівель «ПроЗорро» прокурори виявили факт безпідставного застосування Волинською обласною клінічною лікарнею переговорної процедури закупівлі та, як наслідок, неправомірного укладення у квітні 2019 року договору із приватним підприємцем на придбання твердого палива вартістю 3 080 000 гривень.

Зважаючи на порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», регіональна прокуратура у травні 2019 року оскаржила цю процедуру закупівлі та укладений за її результатами договір у судовому порядку.

Під час судового розгляду відповідачами по справі укладено додаткову угоду про розірвання договору, поставка товарів за яким та їх оплата не здійснювалися.

Із врахуванням цього, ухвалою Господарського суду Волинської області провадження  у справі за позовом прокурора закрито.

Завдяки принциповій позиції та своєчасному реагуванню прокуратури області вдалося попередити незаконне використання бюджетних коштів на суму понад 3 млн гривень.

 

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 389