02.07.2019

Бувший правоохоронець покараний за несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

    Днями Луцьким міськрайонним судом до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто колишнього поліцейського.
    Правоохоронець, всупереч вимогам ст. 45 Закону України "Про запобігання корупції", без поважних причин несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у зв’язку із звільненням зі служби в Національній поліції України.
    Суд визнав його винним у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн.
    Прокуратура області нагадує усім суб’єктам декларування про необхідність вчасно подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у зв’язку із припиненням діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.
 
Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 289