01.07.2019

Лучанин, який вбив свою дружину, таки відсидить за ґратами 10 років

За принципової позиції прокурорів галузевого відділу прокуратури Волинської області 31-річний лучанин, який позбавив життя свою дружину, залишиться у місцях позбавлення волі на 10 років.
Вранці 11.10.2018 під час словесного конфлікту, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловік за допомогою мотузки задушив свою дружину. Трагедія сталася якраз напередодні 29-го дня народження потерпілої.
Визнавши чоловіка винним в умисному вбивстві (ч.1 ст.115 КК України), Луцький міськрайонний суд призначив йому покарання у виді 10 років позбавлення волі.
Проте, зловмисник та його захисник не погодились із таким рішенням місцевого суду й оскаржили його в апеляційному порядку, вважаючи покарання занадто суворим, а також стверджуючи, що вбивство було скоєне у стані «афекту», викликаному образами з боку дружини.
Апеляційну скаргу подав і представник потерпілої – матері вбитої жінки, вимагаючи більш суворого покарання для убивці її доньки, який постійно зловживав алкоголем та вчиняв у сім’ї сварки.
Волинський апеляційний суд залишив апеляційні скарги обох сторін без задоволення, а вирок місцевого суду – без зміни. Отже, наступні 10 років убивця проведе за ґратами.

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 299