Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
22.02.2019

Депутата Луцької міської ради затримали під час надання 1100 доларів США неправомірної вигоди посадовцю Управління Держпраці в області. ФОТО

Під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області оперативними працівниками Управління Служби безпеки України в області спільно зі слідчими слідчого управлінням Головного управління Національної поліції в області 22 лютого 2019 року викрито одного із депутатів Луцької міської ради, підприємця, який пропонував та надав 1100 доларів США неправомірної вигоди службовій особі Управління Держпраці в області.

Неправомірна вигода надавалася за не накладення штрафів за використання праці найманих працівників у фірмі депутата без оформлення з ними трудових відносин.

Вирішується питання про затримання депутата в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, та повідомлення йому про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 369 КК України).

 

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 2262