28.11.2018

Прокурор розповів луцьким гімназистам про відповідальність за вчинення правопорушень. ФОТО

Укотре цьогоріч відбулася зустріч учнів навчальних закладів Луцька та працівників Луцької місцевої прокуратури. Щомісяця прокурори проводять такі зустрічі з підлітками, розповідаючи їм про особливості своєї роботи та відповідальність неповнолітніх за вчинення злочинів.

Цього разу прокурор Луцької місцевої прокуратури Андрій Іщик завітав до учнів 6 класів Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького.

З цікавістю вислухавши лектора, гімназисти поставили йому величезну кількість запитань, на які отримали максимально вичерпні відповіді. Найбільшу цікавість підлітків зазвичай викликають особливості роботи прокурорів у боротьбі зі злочинністю та корупцією, проте з дитячою безпосередністю учні розпитують і про інші аспекти життя працівників прокуратури.

Відверте спілкування у формі діалогу, упевнені прокурори  та педагоги, які завжди сприяють таким зустрічам своїх вихованців із правоохоронцями, сприяє не лише поширенню серед підлітків важливої інформації, але і впливає на підвищення рівня свідомості юних волинян та на зменшення злочинів у дитячому середовищі.

 

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 178