08.11.2018

Завдяки принциповій позиції прокуратури Волині не допущено банкрутства державного підприємства

Прокуратурою Волинської області за заявою прокуратури Шевченківського району міста Києва про включення майнових вимог Аграрного фонду України в сумі майже 57 млн. грн. в реєстр вимог кредиторів, забезпечено участь у розгляді господарським судом Волинської області справи про банкрутство державного підприємства "Луцький комбінат хлібопродуктів № 2".

Встановлено, що у 2015 році за зверненням одного з волинських сільськогосподарських приватних підприємств господарський суд області порушив справу про банкрутство цього державного підприємства.

Ухвалою господарського суду від 10 квітня 2017 року, залишеною без змін постановою Рівненського апеляційного господарського суду від 26 червня 2017 року, державне підприємство визнано банкрутом, введено процедуру розпорядження державним майном.

Постановою Вищого господарського суду України від 31 жовтня 2017 року вказані рішення судів скасовано, справу передано на новий розгляд до господарського суду Волинської області.

Завдяки принциповій позиції прокуратури області під час розгляду справи судом витребувано додаткові документи із Міністерства аграрної політики та продовольства України, які засвідчили факт включення майна державного підприємства в перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

Отож, вжитими прокуратурою області заходами упереджено вибуття із державної власності майна, що має стратегічне значення для економіки та безпеки держави.

Ухвалою господарського суду від 07 листопада 2018 року провадження у справі про банкрутство державного підприємства "Луцький комбінат хлібопродуктів № 2" закрито.

 

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 1330