09.06.2021

Прокурори домоглися справедливого покарання для винуватця смертельної ДТП

Волинський апеляційний суд, дослухавшись до доводів прокурорів галузевого відділу Волинської обласної прокуратури, збільшив до 3 років строк перебування за ґратами для винуватця смертельної ДТП.

Удень 04 січня 2020 року 19-річний житель села Новокотів Луцького району, рухаючись із перевищенням швидкості автодорогою в селі Звірів Луцького району автомобілем "Reno-Laguna" на польській реєстрації, наїхав на 70-річного велосипедиста, який від отриманих травм помер на місці ДТП.

Ківерцівський районний суд призначив водієві, визнаному винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст. 286 КК України), покарання у виді 1 року та 6 місяців років позбавлення волі з позбавленням на 1 рік права керувати транспортними засобами.

Не погодившись із вироком суду першої інстанції, його оскаржили в апеляційному порядку прокурори, сторона захисту і представник потерпілих.

Апеляційний суд, приставши на позицію прокуратури, призначив водієві покарання у виді трьох років позбавлення волі з позбавленням на 3 роки права керувати транспортними засобами.

Пресслужба обласної прокуратури

кількість переглядів: 188