12.01.2021

За втручання прокуратури на Волині незаконно здане в оренду приміщення вартістю 1,7 млн грн повернуто Палацу учнівської молоді

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області про задоволення позову Луцької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Луцької міської ради та Управління освіти міської ради, визнання недійсним укладеного у грудні 2018 року договору оренди й зобов’язання підприємця повернути Управлінню освіти приміщення площею понад 100 кв. м і вартістю 1,7 млн грн, розташоване у Палаці учнівської молоді в Луцьку.

 Прокурори з'ясували, що унаслідок порушень, допущених під час передачі комунального майна в оренду, приміщення комплексного багатопрофільного позашкільного навчально-виховного закладу передано суб’єкту господарювання для здійснення діяльності, ніяк не пов’язаної з освітньою, що прямо заборонено Законом України "Про освіту".

 Суди першої та апеляційної інстанцій задоволили позовні вимоги прокуратури, відтак приміщення, яке використовували не за призначенням, повернуто розпоряднику.

 

Пресслужба Волинської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 101