27.09.2019

Волинянина судитимуть за крадіжки і грабіж

Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури затвердив і скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення низки крадіжок та грабежу 41-річним уродженцем Нововолинська.

Неодноразово вже судимий за крадіжки чоловік, звільнившись наприкінці червня 2019 року з місць позбавлення волі, на шлях виправлення не став та продовжив вчиняти злочини.

Упродовж серпня 2019 року він вчинив у Нововолинську три крадіжки (викрав велосипед вартістю 3000 грн з підсобного приміщення будинку на вулиці Стуса, гаманець з 200 грн з квартири  будинку по вулиці Маяковського та телефон вартістю 5000 грн з квартири іншого будинку на цій же вулиці), а також відкрито викрав майже 1900 грн із барної стійки в кафе "Юність" в шахтарському місті.

Нині чоловіка обвинувачують у вчиненні крадіжок, поєднаних із проникненням у житло та інше приміщення, а також у вчиненні грабежу (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 185 та ч.1 ст. 186 КК України).

Зауважимо, що за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання аж до 6 років позбавлення волі.

 

Пресслужба прокуратури області

кількість переглядів: 349