Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.11.2018

Усі четверо затриманих учасників стрілянини на автомийці на вулиці Набережній у Луцьку залишаються під вартою

Прокурори галузевого відділу прокуратури Волинської області відстояли необхідність перебування під вартою затриманих учасників подій 5 листопада 2018 року на автомийці на вулиці Набережній у Луцьку.

Дослухавшись до їхніх доводів, Волинський апеляційний суд відхилив апеляції трьох затриманих й залишив у силі ухвали Луцького міськрайонного суду про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів без права внесення застави.

Нагадаємо, наразі під вартою перебуває четверо учасників інциденту: 38-річний та 37-річний мешканці Києва, 24-річний мешканець Київської області та 34-річний мешканець Сумщини.

Усім їм повідомлено про підозру у вчиненні хуліганства із застосуванням вогнепальної зброї та предметів, заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень (кримінальне правопорушення, передбачене ч.4 ст. 296 КК України).

Відтак і надалі усі четверо підозрюваних (і ті троє, які оскаржували рішення суду про обрання запобіжного заходу, і четвертий - наймолодший, який не оскаржував) перебуватимуть під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, замаху на умисне вбивство двох або більше осіб та хуліганства, вчиненого із застосуванням вогнепальної зброї та предметів, заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень (кримінальні правопорушення, передбачені п.12 ч.2 ст. 115, ч. 2 ст. 15 п.п. 1, 12 ст. 115, ч. 4 ст. 296 КК України) триває. Вживаються заходи задля затримання усіх причетних до вчинення цих  злочинів.

 

Прес-служба прокуратури області 

 

кількість переглядів: 1945