26.04.2018

Посадовців міської ради та голову суду на Волині викрито на одержанні 27 тис доларів США неправомірної вигоди. ФОТО

Прокуратурою Волинської області спільно з УСБУ в області, Департаментом захисту економіки Національної поліції України, Управлінням захисту економіки в області за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, в рамках кримінального провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди від громадянина в сумі 17 тис. доларів США службовими особами Луцької міської ради 25 квітня 2018 року трьох посадовців міськради, у тому числі заступника міського голови, затримано під час одержання ними чергового траншу неправомірної вигоди - в розмірі 7 тис. доларів США.
Неправомірну вигоду посадовці одержали за сприяння у проведенні процедури узаконення  та реєстрації права власності на вже збудований індивідуальний житловий будинок у  Луцьку.


Грошові кошти та інші речові докази вилучені під час огляду місця події.
Окрім того, у ході документування злочинних дій заступника Луцького міського голови встановлено факт його посередництва під час вимагання головою одного з судів Волинської області неправомірної вигоди від громадянина за винесення позитивного рішення під час судового розгляду кримінального провадження.
Служетельку Феміди затримано 25 квітня 2018 року під час одержання неправомірної вигоди в сумі 10 тис. доларів США.
Відбулися також обшуки за місцем роботи та місцем проживання фігурантів, в ході яких грошові кошти, котрі раніше частинами передавалися в якості неправомірної вигоди, вилучені.
Проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії задля збору доказової бази для подальшого притягнення посадовців до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів.
          Посадовці затримані в порядку ст. 208 КПК України.

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 683